30.5 C
Tirana
E mërkurë, 12 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Del në treg maska më e re kundër Covid 😊

  Pandemia ndër të tjerat ka futur në garë edhe kompanitë, për maskat mbrojtëse.

  Dhe së fundi, kanë dalë këto maska, të cilat në fakt, më shumë janë si mbathje 😊

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit