16.5 C
Tirana
E mërkurë, 22 Maj, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  FOTOT: Për modelen shqiptare pushimet në Dubai nuk kanë përfunduar ende

  Modelja, Arta Elezaj ka shfrytëzuar këtë kohë të pandemisë duke qëndruar në Dubai.

  Ajo ka kohë që po bënë një jetë luksoze atje, e shoqëruar nga modelet Kejvina Kthella dhe Arta Nitaj.

  Madje modelja është parë në fotografitë e postuar që çuditërisht shpesh herë shoqërohet ne Dubai edhe nga këngëtarja, Kida.

  Se fundi Arta ka publikuar fotografi në bikini ku shfaq asetet e saj trupore dhe tregon për jetën luksoze që çdo ditë po përjeton në vendin e bukur të Dubait.

  Këto fotografi të modeles janë komentuar shumë nga komentues të ndryshëm që e ndjekin atë në rrjetin social Instagram.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit