17.5 C
Tirana
E hënë, 25 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  “Mbreti im”, Elgiti në koncertin e Malumës, Klea Huta bën dedikimin të veçantë për të!

  Mbrëmjen e kësaj të hënë në Tiranë u mbajt një nga koncertet më të mëdha të organizuara në vendin tonë me pjesëmarrjen e yllit latin, Maluma.

  Veç Malumës, në koncert performuan edhe dy artistët më në zë të momentin në vendin tonë, Ronela Hajati dhe Elgit Doda, ku ky i fundit bëri edhe hapjen e koncertit me këngën e tij “Ku je” që njëherësh u këndua edhe nga të pranishmit në shesh.

  Mirëpo, disa orë para nisjes së këtij eventi Elgiti ka publikuar në Instastory disa video ku shihet në shoqërinë e partneres së tij, Klea Huta e cila dukej mjaft entuziaste.

  Ndërkohë më vonë, kur këngëtari u ngjit në skenë, Klea publikoi disa video në profilin e saj zyrtar disa video me mbishkrimin “Mbreti Im” duke i treguar botës dhe një herë mbështetjen për të.

  Teksa i gjithë vendi ynë ishte i fokusuar te “Maluma-baby”, të gjithë vëmendjen e Kleas padyshim e mori partneri i saj.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit