21.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Shqiptari gjen kuletën e aktores së famshme amerikane me 2 mijë dollarë brenda dhe ia kthen

  Gazetari i CNN, Bill Weir ka treguar sesi një shqiptar nga Kosova ka gjetur një kuletë me një shumë të majme parash e ka kthyer tek pronari.

  Gazetari me anë të një postimi në rrjetet sociale shkruan se shqiptari kishte gjetur një kuletë me 2 mijë dollarë dhe kur pa kartën e identitetit zbuloi se i përkiste aktores së njohur, Meryl Streep.

  Ai menjëherë ia ktheu paratë aktores së njohur.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit