30.5 C
Tirana
E mërkurë, 12 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  VIDEO: Puthja në buzë mes Einxhel dhe Monikës ‘tërbon’ rrjetin

  Prova e javës për banorët e Big Brother VIP ka sjellë plot situata të papritura që kanë bërë edhe xhiron e rrjetit.

  Detyra e tyre është të “luajnë” një skenë të një filmi shqiptar dhe ndarja e tyre është kjo:

  Filmi “Edhe kështu edhe ashtu” interpretohet nga Iliri dhe Arjola.

  Kjo bëri që mes tyre të shkëmbehej një puthje në buzë.

  “Përrallë nga e kaluara” interpretohet nga Monika dhe Donald.

  Edhe gjatë kësaj prove, Donaldi u rrëzua nga tavolina ku kishte hipur për ta improvizuar si djep, pasi ajo u thye.

  Ndërkohë një tjetër moment që po bën xhiron e rrjetit është ai i Einxhel dhe Monikës që janë pjesë e interpretimit së bashku me Beniadën për një nga skenat e filmit. “Lulëkuqet mbi mure”.

  Në një video që është shpërndarë në Tik Tok, shihet teksa Einxhel puth në buzë Monikën.

  Ne video mund te shihet reagimi i dy vajzave pas asaj qe ndodhi.

  @relationship1__ Çfare zben monika per te dale finalistja e rralles 🤦‍♀️🤣@einxhel_shkira @monikalubonja ♬ Oh No No No – Music Falcon

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit