30.5 C
Tirana
E mërkurë, 12 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Donaldi merr surprizën e madhe nga Top Channel!

  Gjatë spektaklit të kësaj të marte në “Big Brother VIP” banorët kanë marrë surpriza nga produksioni.

  Pas Einxhelit dhe Ilirit, ishte radha e Donaldit për të marrë një dhuratë të madhe dhe mund të themi se për të kjo është një ëndërr e bërë realitet.

  Donaldi dhe Romeo së shpejti do të nisin emisionin më të ri në Top Channel. “Më lër të flas”, titullohet emisioni bazuar në një nga shprehjet më të famshme të Donaldit në shtëpi.

  Më lot në sy Donaldi i emocionuar falënderoi vëllanë e tij dhe tregoi se mezi pret të nisë këtë eksperiencë.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit