2.5 C
Tirana
E premte, 8 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Taulant Xhaka di të ‘shënojë gol’ edhe jashtë fushe

  Ish-lojtari i Kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka, ka arritur të ‘shënojë gol’ jashtë fushës së blertë të lojës.

  Xhaka s ka ndarë me ndjekësit një lajm tepër special.

  Ai ka bërë të ditur se do të bëhët sërish baba.

  Çifti Taulant dhe Arbnora Xhaka kanë edhe një djalë të cilin e kanë quajtur Klevis.

  “Dhurata më e madhe që mund t’i bëni dikujt është koha juaj, vëmendja juaj, dashuria juaj dhe një mrekulli e re”, shkruan Xhaka në rrjetin “Instagram”.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit