8.5 C
Tirana
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Aksidentohet rëndë ish konkurrenti i PërPuthen

  Ish-konkurrenti i spektaklit të dashurisë “Përputhen”, Bruno Shemsho, ka pësuar një aksident të rëndë mëngjesin e sotëm.

  Ka qenë vetë ai që e bëri të ditur këtë lajm.

  Bruno postoi disa foto në rrjetin social “Instagram”, ku shihej i gjakosur në fytyrë, dhe makina e dëmtuar rëndë.

  PAMJE/ Aksidentohet rëndë ish konkurrenti i PërPuthen

   

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit