24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Angelina Jolie nuk është më brune dhe ndryshimi është fantastik

  Angelina Jolie nuk është më brune, pavarësisht se flokët e errët kanë qenë gjithnjë identifikuese për të.

  Jolie ka guxuar me një ngjyrë më bionde me një balayage klasike dhe duket kaq yll! Aktorja mund të ketë hequr dorë nga flokët brunë, por jo nga eleganca, pasi u shfaq në eventin e Chloé e veshur me një fustan të zi delikat, me makeup minimal dhe buzëkuq në ngjyrë pjeshke.

  Për herë të fundit, Jolie është shfaqur kaq bionde në filmin “Girl, Interrupted”.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit