13.5 C
Tirana
E mërkurë, 4 Tetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Arjan Çani mbron Fredi Belerin: Shqiptarët janë më keq se talebanët

  Ndërsa zëdhënësi i Fredi Belerit ka thënë gjatë një debati televiziv në Top Story se Partia Demokratike do duhej të kishte kandiduar 61 Fred Belerër në të gjithë Shqipërinë, Arjan Çani në studion e Erla Mëhillit në Euronews ka bërë një tjetër deklaratë të rëndë.

  Sipas tij Shqipëria është vend talebanësh dhe shqiptarët janë më keq se talebanët.

  Ndërkohë që grekët i quajti seriozë.

  Kohë më parë në një deklaratë, Çani ka thënë se shqiptarët kanë zbritur nga malet e Kaukazit.

  Shihni videon më poshtë.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit