13.5 C
Tirana
E mërkurë, 4 Tetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Arrestime masive? Gazetarja: Janë liruar 30 vende në qelitë e paraburgimit

  Gazetarja e kronikës në Top Channel, Anila Hoxha ka bërë të ditur se Drejtoria e Burgjeve po liron hapësirat në qelitë e paraburgimit.

  Përmes një statusi në rrjetet sociale, Hoxha thotë se autoritetet kanë transferuar mbi 30 të ndaluar nga qelitë e paraburgimit duke i shpërndarë në Fier dhe Shkodër, një sinjal ky se pritet të ketë me dhjetra arrestime.

  Statusi i plote i Hoxhës

  Çfarë pritet të ndodhë ?

  Burgjet sapo boshatisën 30 vende ne qeli pranë paraburgimit 313.

  Te paraburgosurit jane shpërndarë në Fier dhe Shkodër..

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit