30.5 C
Tirana
E mërkurë, 12 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Bledi Mane: Ka dy ditë që është rritur çmimi i drogës, kokainën e ble administrata dhe showbiz-i

  Gazetari Bledi Mane ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e djeshme, teksa ka folur për arrestimet e policisë për lëndë narkotike.

  Mane than ë një intervistë televizive se prej dy ditësh është rritur çmimi i lëndëve narkotike.

  Ai u shpreh se kokaina është përhapur masivisht në administratë dhe në showbizz.

  “Ka dy ditë që është rritur çmimi sepse ti se ke idenë fare zotëri. Është rritur çmimi. Kokaina është përhapur masivisht në administratë, në showbizz. Unë kam një portal të vogël dhe po nxjerrim çdo ditë e më shumë të qytete më të droguara.

  Është e habitshme sepse qyteti më i droguar në raport me popullsinë është Gramshi. Provincë, izolimi, njerëz të papunë që s’kanë me çfarë të merren”, theksoi Bledi Mane.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit