24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Dhe tani, le të shpërthejë humori…

  Prej së shtunës, Lulzim Basha është rikthyer zyrtarisht si kryetar i Partisë Demokratike.

  Rikthimi i tij, përveçse ka trazuar edhe njëherë tjetër politikën, ka “zgjuar nga gjumi” dhe rrjetet sociale, që me sa duket mezi e kanë pritur rikthimin e tij.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit