24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Donaldi apo Iliri? Publikohen statistikat e votave të finalistëve të “BBV”, kush është i pari

  Iliri, Donaldi, Einxhel dhe Beniada ishin katër finalistët e edicionit të parë të “Big Brother Vip”. Mirëpo fitoren e rrëmbeu vetëm njëri prej tyre dhe bëhet fjalë pikërisht për Ilirin, i cili mori çmimin e madh prej 100 mijë eurosh. Ndërkohë që të tre finalistët e tjerë morën nga 10 mijë euro.

  Megjithatë, pas përfundimit pati konflikte të shumta në rrjet, pasi një pjesë e publikut priste që çmimin e madh ta merrte Donald Veshaj.

  Ndërkohë, së fundmi janë zbuluar edhe votat zyrtare për finalistët, duke i dhënë kështu fund dyshimeve.

  Në këtë foto nga AKEP, Iliri ka 35% të votave, Donaldi ka 30% të votave, Einxhel 25% të votova edhe Beniada 10% të votave.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit