11.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Dua Lipës i vjedhin rrjetet sociale? Poston numrin e telefonit dhe ja çfarë shkruan

  Këngëtares Dua Lipa duket se i kanë vjedhur aksesin në rrjetet sociale.

  Dua, e cila ka vetëm pak ditë që është raportuar se u nda nga i dashuri Romain Gavras, ka bërë një postim të çuditshëm në rrjetin social “X”, i njohur më parë si Twitter.

  Teksa ka hedhur një “screenshoot” të numrit të telefonit që besohet të jetë i saj, këngëtarja shkruan “Text me” dhe me një emoji të puthjes.

  E ndërsa shumë mendojnë se mund të bëhet fjalë për hackim, disa prej fansave që kanë tentuar ta kontaktojnë në numrin që kanë zbuluar se në fakt bëhet fjalë për një komunitet të krijuar nga Dua Lipa në aplikacionin “WhatsApp”.

  Tani mund ta keni të gjithë! Dua Lipa bën publik numrin personal

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit