13.5 C
Tirana
E mërkurë, 4 Tetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Egli Tako hedh pas krahëve lidhjen me Olsin, shfaqet publikisht me të dashurin e ri

  Pak kohë pasi i dha fund lidhjes së saj me Olsi Bylykun, Egli Tako ka nisur një romancë të re. Burime ekskluzive për Iconstyle, kanë siguruar disa pamje të saj me partnerin e ri duke u relaksuar këtë të dielë në një nga pishinat e Tiranës.

  Siç mund ta shikoni edhe nga pamjet, dyshja kanë qenë vetëm për vetëm, teksa burimet tona shtojnë se ata kanë qëndruar shumë pranë njëri-tjetrit.

  Sakaq kujtojmë që si nga Olsi dhe nga Egli deri tani nuk është folur kurrë mbi arsyet që i çuan deri në ndarje pas disa vitesh së bashku.

  Egli Tako hedh pas krahëve lidhjen me Olsin, shfaqet publikisht me të

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit