21.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  “Është beqare”: Mikesha e saj konfirmon ndarjen e Beniada Nishani dhe Blerti Hajdari!

  Duket se zërat që po qarkullojnë së fundmi se modelja Beniada Nishani dhe ish-futbollisti Bleri Hajdari i kanë dhënë fund romancës, janë të vërteta.

  Edhe pse vetë dyshja nuk ka bërë asnjë reagim ndaj këtij lajmi, një video e postuar nga mikesha e Beniadës, Jori Delli sapo konfirmoi zërat.

  Dy mikeshat kanë kaluar fundjavëm bashkë në një prej resorteve në Durrës, dhë në videon e modeles Delli, dëgjohet teksa ajo thotë se ‘Beni është beqare’.

  “Bën si diva, por ta dini që Beni është beqare”; thotë Jori në videon e postuar.

  Beniada Nishani dhe vëllai i Arbër Hajdari u njohën vitin e kaluar në programin sportiv të Top Channel “Procesi Sportiv”, por duket se romanca e çiftit zgjati vetëm disa muaj.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit