30.5 C
Tirana
E mërkurë, 12 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  I dashuri e lë këngëtaren e njohur shqiptare pse u shëndosh. Ajo publikon SMS-të

  Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të famshme në botë.

  Por së fundmi gjërat duket se nuk po ecin shumë mirë për 33-vjeçaren me origjinë shqiptare.

  Pas u godit dhunshëm në skenë pak javë më parë, raportohet se ajo është ndarë nga i dashuri.

  Ka qenë vetë Bebe, që ka postuar në Story një mesazh, në të cilin Keyan Safyari i shkruante se ajo është shëndoshur shumë së fundmi dhe ka ndryshuar.

  “Ti padyshim që ke shtuar peshë dhe fytyra jote po ndryshon. A duhet të pretendoj se nuk ka ndodhur dhe se është në rregull?”, thuhet në mesazhin e tij, postuar nga vetë Bebe.

  Në një tjetër mesazh të tij, të publikuar në media, thuhet:

  “Hej. Unë kurrë nuk thashë që nuk je e bukur dhe kurrë nuk thashë që nuk të dua. Ne fakt thashë sa e bukur je dhe sa te kam dashur.

  Por unë gjithmonë kam thënë se do të jem i sinqertë me ty dhe fytyra jote po ndryshonte”.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit