21.5 C
Tirana
E mërkurë, 22 Maj, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Në kërkim të Ilir Metës

  Prej dy ditësh, në media aludohet se Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi janë arratisur.

  Dyshimet u shtuan, pasi as Berisha, dhe as avokati i Metës, nuk e përjashtuan këtë lajm.

  ata thanë se nuk e dinë ku ndodhet Meta.

  Ndaj dhe në rrjet, ka nisur humori.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit