8.5 C
Tirana
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Nëse ende s’e ke të qartë: Këto shenja tregojnë se ke rënë në dashuri

  Nëse ende s’e ke ndarë mendjen nëse je vërtet i/e dashuruar me të, janë disa shenja të pamohueshme që tregojnë se po, emocioni që ti ndien është vërtet dashuri. Jo, s’po flasim për fluturat në stomak, por për:

  Ndjesitë e tua nuk zbehen me kohën dhe as pas zënkave
   
  Kur je me të, je prezent/e dhe shijon të tashmen
   
  Mund të bësh biseda të rëndësishme dhe të vështira

  Mund të jesh 100% vetvetja
   
  I do edhe defektet e tij/saj

  Ndihesh kurioz/e për të

  Do të bësh sa më shumë aventura me të
   
  Nëse ai/ajo është i/e mërzitur, automatikisht je edhe ti
   
  Mendon se ke gjetur personin e duhur

  E shijon shumë seksin me të 

  E ardhmja të duket më e bukur
   
  Mezi pret të komunikosh me të

  Ndihesh si një person më i mirë
   
  Ndihesh i/e sigurt me të

  Nuk të flitet me të tjerët

  Edhe momentet ‘e mërzitshme’ janë të bukura
   
  Ua prezanton miqve me krenari
   
  Mundohesh që ta ndihmosh dhe ta bësh të lumtur

  Lidhja me të duket e sinqertë, nuk lë vend për ‘overthinking’ dhe lojëra xhelozie
   
  Je fizikisht dhe seksualisht i/e tërhequr prej saj/tij

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit