19.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Olta poston foto me Luizin dhe e ironizon

  Aktorja Olta Gixhari i është përgjigjur ironisë së Luiz Ejllit, i cili gjatë një reklame për dyqan veshjesh, përmendi deklaratën e saj ku gjatë qëndrimit në “Big Brother Vip” i ka thënë se vishej me rroba false.

  Olta ka postuar një foto në “InstaStory” ku shihet me Luizin dhe sipër fotos shkruan me ironi “Shih sa keq je vesh këtu”, duke e shoqëruar me një emoji.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit