24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Përmbajeni Ervin Salianjin mor aman, se do na bëjë ndonjë gjëmë

  Sërish e enjta ka sjellë përplasje në Parlament.

  Deputetët u përplasën me efektivët e Gardës kur këta të fundit i ndaluan që të bllokonin foltoren me karrige.

  Ervin Salianji hipi mbi tavolinë dhe u përpoq t’i hidhte karriget nga lart.

  “Do ta shihni dhe ju dhe këta, legena”, u shpreh ai.

  Edhe pse jo në foltore si herët e kaluara, demokratët arritën ta bënin një grumbull me karrige. Kujtojmë se një ditë më parë, ish-kryeministri Sali Berisha paralajmëroi përshkallëzim të aksionit opozitar.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit