10.5 C
Tirana
E hënë, 27 Mars, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Pse Luizi është i bindur se të shtunën do të përjashtohet nga “BBV”?

  Luiz Ejlli së fundmi është i bindur se të shtunën mund të lërë përfundimisht shtëpinë e “Big Brother VIP Albania”.

  Këngëtari mendon se do të ketë edhe për të një zarf të zi për shkak të debatit që pati me Eva Alikajn dy ditë më parë. Për shkak se mund të ikë, në një bisedë me Tanin, Luizi u shpreh se e ka kapur një tip sikleti nga kjo gjë.

  Pjesë nga biseda:

  Luizi: Më ka kapur një siklet

  Tani: Për ça?

  Luizi: Se mund të iki të shtunën

  Tani: Kush?

  Luizi: Unë. Për atë rastin me Evën

  Tani: Seriozisht e ke?

  Luizi: Për Zotin po

  Tani: Po jo o burrë, ça je t’u thënë. Po të ishte për të ikur të shtunën, do kishe ikur dje.

  Luizi: Jo, nuk është ashtu. Është si herën e kaluar me rastin e Kiarës te lavamani, nuk e sollën direkt, e sollën para.

  Tani: Nuk ka shanse

  Luizi: Atë dua, por do e marr vesh nesër.

  Eva u përjashtua pas Ermiona Lekbellos më datë 1 mars, pasi ofendoi Krist Aliajn dhe iu kthye Luizit duke i thënë “ta çaj kafkën”.

   

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit