8.5 C
Tirana
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Puff Diddy nën akuzë, ish e dashura e akuzon për dhunë, i kërkon 30 milionë dollarë

  Akuza të rënda ato të orëve të fundit mbi reperin Puff Diddy. Përdhunim e trafikim të qenieve, të ngritura nga një këngëtare.

  Në padinë e siguruar nga mediat, ish e dashura e reperit, Casandra Ventura, thotë se kishte mbetur viktimë, e ngecur për një dekadë, në një cikël të vazhdueshëm abuzimi dhe dhune.

  Diddy i ka mohuar akuzat, madje akuzon ish të dashurën e tij se është munduar për 1 dekadë rresht, që ta zhvasë atë. Madje edhe akuzat i quan të turpshme.

  Çifti ka qënë në një lidhje publike, prej më shumë se 10 vitesh, që nga mosha kur Casandra ishte 19 vjeç e Puff Diddy ishte 37.

  Këngëtari përshkruhet si një abuzues klasik, serial, që veç abuzimit seksual me ish-partneren e tij, edhe e ka qëlluar e abuzuar me të fizikisht, duke i shkaktuar vazhdimisht probleme shëndetësore. Ajo kërkon përmes kësaj padie, dëmshpërblim prej 30 milionë dollarësh.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit