10.5 C
Tirana
E hënë, 27 Mars, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Rama tërheq vëmendjen me kravatën e veçantë në Kuvend, si mesazh për opozitën

  Kryeministri Edi Rama njihet për pasionin e tij për veshjen dhe kombinimet e tij të shumta të ngjyrave.

  Rama gjithashtu njihet edhe për kravatat e tij të veçanta. Kështu ka ndodhur edhe sot.

  Kryeministri në seancën e Kuvendit, ku foli për çështjen e McGonigal, është parë me një kravatë ngjyrë blu me të verdhë.

  Kur e sheh me kujdes shihet se kravata është me personazhin “Simpson” të filmave vizatimorë, ku një herë është i zhveshur e herë me të brendshme.

  Kjo, ndoshta për të ironizuar opozitën, se është më qesharake se personazhet e filmave vizatimorë.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit