22.5 C
Tirana
E martë, 26 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Sali Berisha paralajmëron se pas 6 marsit do nisë prapë ofensivën për të marrë selinë e PD

  Sali Berisha tha në televizionin e të birit, se beteja për selinë e Partisë Demokratike do të vazhdojë pas zgjedhjeve të pjesshme vendore të 6 marsit.

  “Çdo demokrat e sheh si një logo të burgosur dhe nuk është gjë tjetër veçse një motiv për ta çliruar sa më parë.

  Ne betejën dot a vazhdojmë, ju garantoj, revolucioni nuk ndalet.

  Por, këto 45 ditë revolucioni përqendrohet tërësisht te vota dhe ne po shkojmë drejt votës.

  Ne do t’i rikthehemi, selia është e jona, logoja është e jona”, u shpreh Berisha.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit