21.5 C
Tirana
E mërkurë, 22 Maj, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  “Shkëlqimi dhe rënia e shokut Sali”: Në rrjet plas humori

  Marrja si i pandehur i Sali Berishës për dosjen “Partizani” dhe arrestimi i dhëndrit të tij, natyrisht që është lajmi më i rëndësishëm i muajve të fundit.

  Ndaj dhe në rrjet, është tema kryesore e diskutimit.

  Kuptohet, dhe e ironisë pasi më në fund, pas zullumeve të shumta, familja Berisha po përballet me drejtësinë.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit