13.5 C
Tirana
E mërkurë, 4 Tetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Shyqyr që kemi Zeni.TV, ndryshe do mbeteshim në errësirë mediatike

  Për gazetarin Andi Bejtja, që drejton televizionin e familjes Berisha, shumica e medieve në Shqipëri, janë të blera nga Edi Rama.

  Bejtja u shpreh se, me anë të blerjes, Edi Rama u ndërron agjendën lajmeve.

  Sipas tij, në vend që mediat të merren me lajmin e ditës, merren me gjëra që nuk i prishin punë Edi Ramës.

  Ndaj dhe nga mëngjesi në darkë, në televizione dhe portale shohim live Sali Berishën dhe Ilir Metën, se i ka blerë Rama mediat.

  Ndryshe nuk shpjegohet dot.

  Por për fat kemi Zeni.TV që drejtohet nga Andi Bejtja e Çim Peka, financuar me lekët e Zenit, ndryshe do të kishim mbetur në errësirë mediatike.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit