8.5 C
Tirana
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  VIDEO: Gaz Bardhi i thyen dorën gardistit

  Gaz Bardhi, njeriu që akuzonte Sali Berishën dhe Flamur nokën si të korruptuar vetëm pak muaj më parë, është kthyer tashmë njeriu më agresiv, për të mbrojtur Berishën.

  Këtë të hënë ai ka kaluar çdo limit.

  Video e mëposhtme tregon një moment të paprecedentë, kur ai iu lëshohet me vrap gardistëve dhe i qëllon.

  Raportohet se njërit prej tyre madje i ka thyer edhe dorën.

  Nuk kuptohet se çfarë ndodhi me Gaz Bardhin, që brenda pak muajsh bëri një ndryshim kaq radikal, duke u shfaqur si kamikaz i Berishës, që tani bën edhe të fortin duke u përleshur me gardistët.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit