19.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Yjet që u penduan për ndërhyrjet estetike!

  Mes presionit të madh në Hollivud për t`u dukur “përherë të rinj”, shumë personazhe të njohur janë detyruar t`i drejtohen kirurgjisë plastike për të ruajtur pamjen e tyre rinore, ose edhe për të përmirësuar dicka në mënyrën sesi duken. Megjithatë, disa janë penduar për operacionet  e tyre estetike.

  Denise Richards “hyri në thikë” kur ishte vetëm 19 vjec që të rriste gjoksin, por i vendosën implante tepër të mëdha dhe iu deshën disa ndërhyrje të tjera për të rregulluar gabimin e parë

  Jessica Simpson bëri injeksione kolagjeni në buzë, por u lehtësua që efekti i tyre zgjati vetëm 4 muaj sepse dukej “skandal”.

  Injeksioni i botoksit në ballë, i dëmtoi një nerv aktores Dana Delany dhe kjo bëri që qepalla e syrit të saj të djathtë, të binte

  Jennifer Grey, ylli i Dirty Dancing, u zhyt në anonimitet pas ndërhyrjes në hundë, sepse tani, “askush nuk e njihte më”

  Tori Spelling ka pasur disa ndërhyrje, por ajo për zmadhimin e gjoksit i bllokoi qumështin, e ajo nuk arrit të ushqente fëmijën me gji

  Courteney Cox thotë se fillerat i ndryshuan fytyrën

  Cameron Diaz e pranon se ka përdorur Botox, por e “urreu” rezultatin e tij

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit