11.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  A janë këta dy banorët e parë të Big Brother VIP 3?

  Big Brother VIP 3 pritet të nisë në janarin e vitit që vjen, ndonëse ka pasur shumë aludime mbi prezantuesit, ku thuhet se këtë vit do të jetë Ledion Liço.

  Gjithashtu disa prej emrave të përfolur si banorë janë: Roza Lati, Jul Deda, Dorina Mema. Por së fundmi burime për “Kryefjala” kanë zbuluar dy emra të tjerë.

  Bëhet fjalë për balerinin Graciano Tagani dhe këngëtarin e muzikes rrok Endrik Beba. Rikujtojmë se Graciano ka patur ftesë edhe në BB VIP 1 të cilin asokohe e ka refuzuar.

  Gjithsesi mbetemi në pritje për të zbuluar personazhe të tjerë që do i bashkohen këtij rrugëtimi.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit