11.5 C
Tirana
E shtunë, 24 Shkurt, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Argjira Spanca reagon ndaj komenteve të Eglës për Gracianon: “A është kjo normale?”

  Argjira Spanca, partnerja e Graciano Taganit, ka reaguar e shokuar në lidhje me debatin mes Egla Cenos dhe balerinit. Aktorja iu drejtua Gracianos, duke i thënë: “Je i bardhë komplet! Je me sy të zgurdulluar! Je një qenie monstruoze!”.

  Balerini u shpreh se nuk pret një vlerësim ndryshe dhe i sugjeroi aktores që të relaksohet se i bën mirë. “Po shet dinjitetin për këtë lojë! Kjo është e turpshme dhe e sikletshme”, tha ai ndër të tjera.

  Argjira ka publikuar momentin në fjalë dhe është shprehur: “A është kjo normale? (Jam) pa fjalë!”.

  Argjira Spanca reagon ndaj komenteve të Eglës për Gracianon:

  Debatet në “BBVA 3” vijojnë dhe Graciano ka ndezur disa vatra debatesh, veçanërisht me Romeon dhe Eglën.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit