19.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Arjola pas eleminimit nga Big Brother Vip: Ëndrrën time e realizova

  Për Arjolën është ndërprerë zyrtarisht rrugëtimi i saj në ‘’Big Brother Vip’’.

  Shumë pranë finales, Arjola ndërpreu eksperiencën nga e cila mori shumë emocione.

  Edhe pse nuk e çoi dot rrugëtmin deri në fund Arjola rrëfen se nuk ndihet keq pasi ëndrrën e saj e bëri realitet.

  ‘’Nuk më vjen keq pasi ‘Top Channel’ ma realizoi ëndrrën. Atë finale e meriton absolotisht dikush që ka dhënë shumë për atë lojë dhe ka ditur të jetë lojtar’’,- tha Arjola.

  Arjola gjithashtu shprehet se nuk do të donte të ndryshonte asgjë në eksperiencën e saj.

  ‘’Është e vëshirë të jesh grua dhe nënë në nevojë. Unë doja të jepja historinë time për t’i thënë gravë që jam një prej jush. Unë nuk jam stratege, dhe e dija që nuk do ta fitoja dot’’,- shtoi ajo.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit