15.5 C
Tirana
E enjte, 18 Prill, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Bes Kallaku është kapur duke u puthur me një vajzë tjetër në klub?! Ja çfarë thotë gazetari

  Çifti Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë kthyer sërish në qendër të vëmendjes së publikut me lajmin e ndarje së tyre.

  Teksa shumë thashetheme qarkullojnë për tradhëti nga ana e Xhensilës, manovra për fshehje të pasurisë që kanë në hetim, duket se një tjetër lajm i është shtuar listës.

  I ftuar në “Pasditja ime” me Gerta Gixharin, gazetari Angjeli Dikolli, është shprehur se Bes Kallaku është parë së fundmi në një nga club-et e Tiranës në praninë e një vajze dhe dukej se kontakti i tyre fizik shkonte gati në puthje.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit