24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Beteja për vulën sa ka nisur…

  Vula dhe logo e PD-së, janë kthyer në temën e ditës.

  Kjo, pasi Gjykata e Apelit vendosi që t’ia japë ato Sali Berishës.

  Kaq është dashur, që në rrjet të nisë humori.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit