15.5 C
Tirana
E enjte, 18 Prill, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Çfarë do bënit nëse fikeshin kamerat 60 minuta? Olta i lë të gjithë pa fjalë me përgjigjen që jep

  Olta dhe Kiara kanë pasur mundësi të kalojnë mbrëmjen e djeshme në suitë.

  Teksa realizonin një lojë me pyetje, të dyja banoret u pyetën se çfarë do të bënin nëse brenda shtëpisë do të fikeshin kamerat për 60 minuta.

  Olta: Vetëm fikini dhe keni për ta parë.

  Kiara: Dashuri me Luizin.

  Olta: Unë do shikoja Kiarën dhe Luizin si bënin dashuri, ju betohem.

  Kiara: Nuk quhet!

  Olta: Nuk bëhet fjalë fare.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit