12.5 C
Tirana
E martë, 5 Mars, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Çfarë ndodhi? Nita Latifi përfundon në spital

  Edicioni i dytë i “Big Brother Vip” ka mbaruar, megjithatë, ngarkesa e ish-banorëve vazhdon të mbetet e madhe, teksa janë ende në qendër të vëmendjes.

  Këtë gjë na e dëshmoi edhe një nga ish-konkurrentet Nita Latifi, nëpërmjet postimit në story në Instagramin e saj.

  Këngëtarja publikoi një foto ku ka treguar se ka përfunduar në spital dhe kjo për shkak të lodhjes së tepërt që ka kaluar këto ditë pa asnjë ditë pushim, e për shkak të ngarkesës së madhe psikologjike që ka përjetuar.

  Ajo shkruan gjithashtu se tashmë gjendja e saj shëndetësore është më e mirë.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit