24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Dyshja që s’prisnim! Dhurata Dora dhe Ylli Limani sjellin një album të ri

  Dhurata Dora dhe Yll Limani sapo na njoftuan se do të sjellin një album të ri, të dy! Përmes një postimi të përbashkët në Instagram, artistët na zbuluan surprizën e verës.

  “Vera me ty” quhet albumi dhe përmban disa këngë:

  “Malli”
  “Ku je nis”
  “Diskoteka”
  “Lokacion”
  “Nal Nal”

  Edhe pse ne prisnim një këngë, nuk mund të mos themi se nuk na pëlqen shumë fakti që do të kemi një album të plotë, të cilin mezi presim ta dëgjojmë.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit