24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  E akuzoi për tradhti, ish-bashkëshorti i Diola Dostit prezanton partneren e re!

  Ish-bashkëshorti i nutricionistes së njohur Diola Dostit, për të cilin ish-banorja e “Big Brother VIP” foli shumë për të gjatë qëndrimit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, tashmë ka prezantuar partneren e re.

  Me rastin e ditëlindjes së saj, ish-bashkëshorti i Diolës, gjinekologu i njohur në Kosovë Dardan Baftiu ka publikuar një foto me të, teksa i ka uruar ditëlindjen. “Edhe 100 të tjera” ka shkruar ai përkrah fotos ku shihen të lumtur në krahët e njëri-tjetrit, teksa e ka shoqëruar me një emoji me zemër postimin”.

  Kujtojmë që prej disa muajsh, Diola Dosti po shijon romancën me biznesmenin e njohur nga Kosova, Erolld Belegun.

  Nga marrëdhënia e tyre, Diola Dosti dhe Dardan Baftiu janë prindër të 3 vajzave.

  FOTO/ E akuzoi për tradhti, ish-bashkëshorti i Diola Dostit prezanton

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit