14.5 C
Tirana
E hënë, 5 Qershor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  “E ka veshur Monica Bellucci dhe Sharon Stone”, habit banorja e BBV2: Këtë fustan e kam dhuratë nga ish-burri

  Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Diola Dosti, i ka habitur të gjithë me një deklaratë që ka bërë së fundmi.

  Gjatë parakalimit në tapetin e kuq pak para finales së madhe të BB VIP, Diola ka zbuluar se fustanin që mbante veshur ia kishte bërë dhuratë ish-bashkëshorti i saj.

  Dosti tregoi gjithashtu se ia kishte blerë në periudhën kur kanë qenë bashkë.

  Pjesë nga intervista:

  Diola: Fustani është i Dolce & Gabbana

  Gazetarja: Sa ka kushtuar?

  Diola: E kam dhuratë, nuk e di sa ka kushtuar

  Gazetarja: E kalon treshin?

  Diola: Është me 4 shifra

  Gazetarja: 10 mijë euro për shembull, 20 mijë euro

  Diola: Jo, jo, më pak

  Gazetarja: Kush ta dhuroi?

  Diola: Obobo, duhet ta them patjetër?

  Gazetarja: Po

  Diola: Ma ka blerë ish-burii

  Gazetarja: Me çfarë rasti?

  Diola: E ka blerë para shumë kohësh, e rivesha edhe njëherë. Një herë e kam veshur

  Gazetarja: I paske dhënë rëndësi të madhe

  Diola: Kisha në plan të vishja një të Dolce & Gabbana se e kam fiksim. Edhe ky ishte më i duhuri se këtë e ka veshur edhe Monica Bellucci dhe Sharon Stone.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit