28.5 C
Tirana
E shtunë, 23 Shtator, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  “E theva krahun”/ Einxhel lë shtëpinë e Big Brother, sqarimi: Do marrë trajtim në spital

  Einxhel Shkira do të lërë shtëpinë e Big Brother për pak kohë pas incidentit ku ajo lëndoi keq krahun, duke luajtur në shtëpi.

  Einxhel është ndjerë keq pas rrëzimit, duke thënë se ka thyer krahun, ndaj i duhet të marrë ndihmë mjekësore të specializuar,.

  Einxhel duhet të niset drejt spitalit duke u detyruar kështu të lërë për pak kohë shtëpinë e “Big Brother”.

  Gjatë gjithë trajtimit dhe vizitave, çdo lëvizje e saj do të jetë e monitoruar nga kamerat.

  Gjendja e saj është e mirë dhe shumë shpejt do t’i ribashkohet shtëpisë.
  https://www.youtube.com/embed/catWb7vdN8U

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit