24.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Elvana flet për koncertin ‘DEKADA’: “Ishte një sfidë e madhe”

  Elvana Gjata ka bërë një reagim për koncertin e parë që një artist shqiptar organizon në Europë, duke na treguar se përtej performancave të saj, ka qenë një përvojë sfiduese.

  Përmes një postimi në Instagram, Elvana u shpreh:

  “Ky është koncerti i parë i një artisti shqiptar që guxon në një arenë europiane dhe për mua ishte një sfidë e madhe”, duke shtuar se së bashku me bashkëpunëtorët, vendosën ta merrnin përsipër, edhe pse koha ishte shumë e shkurtër.

  Më tej, vijoi:

  “Jam krenare dhe mirënjohëse për secilin prej jush që ndriçuat arenën, një atmosferë ëndrrash. Ju dua! Ju premtoj se ishte koncerti i parë, por jo i fundit. Dua të falenderoj të gjithë miqtë e mi artistë për muzikën që kemi sjellë bashkë e që ndatë skenën me mua në këtë mbrëmje kuq e zi”.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit