19.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Flamur Noka sfidon SPAK dhe Altin Dumanin: Të mprehin briskun mirë…

  Një debat i ashpër mes gazetares Klodiana Lala dhe deputetit Flamur Noka ka ndodhur në emisionin Open në News 24.

  Lala i tha Nokës se është në verifikim nga SPAK, teksa e pyeti nëse është kjo arsyeja se përse e sulmon SPAK.

  Ndërsa, Noka u përgjigj se SPAK funksionin me regji dhe se nuk heton aferat e qeverisë.

  Klodiana Lala: Je në verifikim nga SPAK. A është kjo arsyeja që sulmon Prokurorinë e Posaçme?

  Flamur Noka: E vërteta është se SKAP-i i partisë nuk guxon të hetojë korrupsionin qeveritar dhe atë zgjedhor, nuk hap dosjen 184. SPAK të mbajë briskun.

  Ju nuk jeni demokratët. Zëdhënësi i SPAK nuk është objekt i Partisë Demokratike, por do ia thuash Dumanit që ta mbaj briskun.

  Klodiana Lala: Me këto shprehje do ta bindësh elektoratin për zgjedhje.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit