19.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  FOTOT: Pasqyrë moj pasqyrë, kush është më e bukur

  Mjekët e arrestuar tek Onkologjiku, janë kthyer sot në njerëzit më të urryer në Shqipëri.

  Kjo, sidomos dhe pas deklaratave të tyre në publik.

  Ndaj dhe në rrjet, ka plasur ironia me ta, sidomos me doktoreshën që ankohej pse e kishin nxjerrë të shëmtuar në foto.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit