21.5 C
Tirana
E mërkurë, 22 Maj, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Gafa e Megi Pojanit, uron nënën për ditëlindje, por e ka nesër

  Shpeshherë Megi Pojani përfshihet në situata komike, për të cilat nuk ngurron ti zbulojë në rrjetet sociale. Por këtë herë duket se ka bërë një gabim dhe ka ngatërruar ditëlindjen e nënës së saj.

  Ajo ka shpërndarë në Instagram foto të tortës së përgatitur, teksa zbulon me humor ngjarjen e ndodhur.

  “E ka në 18”, ka shkruar ajo përbri fotos.

  Gafa e Megi Pojanit, uron nënën për ditëlindje, por e ka

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit