21.5 C
Tirana
E mërkurë, 22 Maj, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Ilir Meta ia kalon dhe shokut Enver…

  Ilir Meta, ashtu siç paralajmëroi, dha një tjetër shfaqje në “Opinion”.

  Atij i mungoi vetëm paralelja në mes të studios që t’ia hipte, për të plotësuar kuadrin e një njeriu me probleme paqëndrushmërie mendore.

  Ndaj dhe në rrjet, sot ai është objekti kryesor për meme.

  Se çfarë mund të presësh nga një politikan, që dyshon dhe tek gruaja e vet? As Enver Hoxha nuk e bënte këtë gjë.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit