16.5 C
Tirana
E mërkurë, 22 Maj, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  Ilir Meta nuk jeton me Monika Kryemadhin, ka ikur nga banesa!

  Gazetari Bledian Koka, ka pohuar në emisionin “Top Story” se Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi nuk jetojnë bashkë.

  Sipas tij kreu i Partisë së Lirisë është larguar nga shtëpia ku jetonte me familjen e tij.

  Koka shton se Ilir Meta ka probleme dhe me familjarë të tjera, jo vetëm me Monika Kryemadhin.

  “Ilir Meta është larguar nga banesa në të cilën jetonte me familjen e tij. Ai nuk ka konflikt vetëm me Monika Kryemadhin por edhe me pjesëtarë të tjerë të familjes,”, tha Koka.

  Mbrëmjen e djeshme në “Top Story” është folur për sjelljen dhe deklaratat që Ilir Meta ka bërë kundrejt kreut të SPAK Altin Dumanit.

  Kreu i Partisë së Lirisë iu drejtua Dumanit me ofendime si “ tarallak, injorant etj.

  Moderatorja e emisionit analizoi gjuhën e Metës kundër SPAK dhe shprehet se një nivel i tillë komunikimi midis një kreu partie dhe një kreu të një institucioni të drejtësisë nuk ka ndodhur kurrë më parë.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit