16.5 C
Tirana
E hënë, 5 Qershor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Ish i dashuri e mbështeti në “BBV2”, ja si reagoi Dea Mishel kur e mori vesh

  Një mbrëmje pas finales së madhe të “Big Brother Vip 2” është organizuar një ‘afterparty’ për të festuar me të gjithë ish-banorët dhe të ftuar të tjerë VIP. Intervistat kanë qenë të shumta dhe Dea Mishel nuk mund t’i shpëtonte disa pyetjeve nga gazetarët e Top Media.

  Një nga mbështetësit e tu ka qenë edhe ish-partneri yt, i cili ka komentuar dhe reaguar në rrjete sociale duke të mbështetur, ke diçka për të thënë?

  Dea Mishel: E falenderoj…

   

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit