16.5 C
Tirana
E hënë, 5 Qershor, 2023
More
  spot_img
  spot_img

  Ja si lindi ideja për t’i lyer flokët Luizit

  Make up artisti i njohur Henri Gjata shpesh herë ka qenë ai që fshihej pas look-eve të banorëve përgjatë “Big Brother VIP 2”.

  Në një intervistë së fundmi për Wake Up, grimieri ka folur për eksperiencën me konkurrentët, teksa ka treguar edhe idenë e lyerjes së flokëve të Luizit biond, që më pas do të kthehej në trend për një pjese të mirë të djemve shqiptarë.

  Gjata tha se Luizi ka qenë pro eksperimenteve me flokët e tij e ka pranuar menjëherë t’i lyente.

  “Sa i përket Luiz Ejllit, i cili vendosi të ndryshojë ngjyrën e flokëve, si nisi e gjithë gjëja?”

  “E menduam, e diskutuam me Sezerin dhe më pas ia thamë edhe Luizit i cili pranoi menjëherë. Ai tha po, madje edhe për ngjyrat e tjera të flokëve ishte dakord. Kohët e fundit më kanë thënë që je bërë biond prej Luizit ndërkohë që unë kam vite me këto flokë.(qesh)”- u shpreh ai.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit