21.5 C
Tirana
E mërkurë, 22 Maj, 2024
More
  spot_img
  spot_img

  “Je e kënaqur?” – Harrohen hapur mikrofonat, del “sheshit“ biseda e Oltës në dhomën e rrëfimit: Pas 2 javësh jepet fiks?

  Një video me protagoniste Olta Gixharin është duke bërë xhiron e rrjetit, ku në sfond dëgjohet zëri në dhomën e rrëfimit dhe i aktores.

  Zëri i thotë që të mendohet, ndërsa Olta thotë se ka menduar po nuk ka asgjë. Më tej, aktorja pyetet nëse është e lumtur e kjo e fundit pohon që po, duke shtuar pyetjen se kur do bëhet publike.

  Biseda:

  Zëri: Më duhet gjë tjetër. Mendohu pak.

  Olta: E mendova po sss.

  Zëri: Je e kënaqur?

  Olta: Po, deri tani po. Po pas 2 javësh jepet fiks?

  Nuk dihet se cila është kërkesa e bërë nga Olta e se çfarë do publikohet pas 2 javësh.

  spot_imgspot_img

  Lajmet e fundit